Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 1st Apr | A | Steve Downs * (A) | Wrock Wood A | 9 | 21 |
Fri 8th Apr | H | John Peate ** | St Georges A | 5 | 21 |
Fri 15th Apr | A | Derek Wilcox * | Albrighton A | 13 | 21 |
Fri 22nd Apr | H | Terry Field | Bylet A | 21 | 12 |
Fri 29th Apr | A | Ian Evans * | Sinclair A | 7 | 21 |
Fri 6th May | H | John Lovett ** | Horsehay A | 21 | 12 |
Fri 13th May | A | Simon Trotman ** | Newport A | 21 | 19 |
Fri 20th May | H | Kate Suggett * | Bowring A | 15 | 21 |
Fri 27th May | A | Andrew Armstrong ** | Allscott A | 21 | 14 |
Fri 3rd Jun | A | Ayden Smith * | Donn Wood A | 15 | 21 |
Fri 10th Jun | H | Robert Beddows * | Madeley C C A | 8 | 21 |
Fri 17th Jun | A | Mo Parton | Stockton A | 19 | 21 |
Fri 24th Jun | H | Wendy Houlston | H U S C A | 21 | 18 |
Fri 1st Jul | H | Joshua Cotton ** | Wrock Wood A | 16 | 21 |
Fri 8th Jul | A | Alison Cotton * | St Georges A | 10 | 21 |
Wed 27th Jul | A | Siobhan Harding | H U S C A | 9 | 21 |
Fri 29th Jul | H | Stuart Church * | Sinclair A | 20 | 21 |
Fri 5th Aug | A | Phil Harris * | Horsehay A | 15 | 21 |
Fri 12th Aug | H | Alan Smith * | Newport A | 7 | 21 |
Fri 19th Aug | A | Jamie Fletcher * | Bowring A | 11 | 21 |
Fri 26th Aug | H | Jeff Davies * | Allscott A | 21 | 7 |
Fri 2nd Sep | H | Paul Evans * | Donn Wood A | 21 | 13 |
Fri 9th Sep | A | Les Mumford * | Madeley C C A | 9 | 21 |
Fri 16th Sep | H | Ken Newbrook | Stockton A | 21 | 2 |
Played: 24, Won: 8, Lost: 16, Home Win: 6, Away Win: 2, Totals: | 356 | 433 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6th Apr | Preliminary | Robert Beddows * | Wrock Wood B | Madeley C C A | 21 | 9 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 13th Apr | Round of 32 | Glynis Walters *** | Wrock Wood C | Donn Wood C | 21 | 18 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 18th Apr | A | Jeff Bailey | St Georges C | 21 | 12 |
Mon 25th Apr | H | Graham Deakin | Sinclair C | 16 | 21 |
Wed 4th May | H | Dave Grainger | Horsehay C | 21 | 6 |
Mon 9th May | A | John Edwards | Worfield A | 15 | 21 |
Mon 16th May | H | Ivor Moore | Broseley B | 21 | 15 |
Mon 13th Jun | A | Dave Mansell | Charlton B | 20 | 21 |
Mon 20th Jun | H | Anthony Reeves *** | Allscott C | 21 | 16 |
Mon 4th Jul | H | Keith Davis *** | Bridgnorth C | 21 | 17 |
Mon 25th Jul | A | Jamie Millman | Sinclair C | 18 | 21 |
Mon 1st Aug | H | Roger Crook | Worfield A | 21 | 19 |
Mon 8th Aug | A | Helen Hall | Broseley B | 11 | 21 |
Mon 15th Aug | H | Ray Bilton *** | Donn Wood C | 21 | 12 |
Mon 5th Sep | H | Mick Roberts | Charlton B | 21 | 11 |
Mon 12th Sep | A | Wendy Holdnall | Allscott C | 21 | 17 |
Mon 19th Sep | H | Les Williams | Madeley CC C | 21 | 14 |
Mon 26th Sep | A | Godfrey Stoker | Bridgnorth C | 21 | 10 |
Played: 16, Won: 11, Lost: 5, Home Win: 8, Away Win: 3, Totals: | 311 | 254 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6th Apr | Preliminary | Robert Beddows * | Wrock Wood B | Madeley C C A | 21 | 9 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 13th Apr | Round of 32 | Glynis Walters *** | Wrock Wood C | Donn Wood C | 21 | 18 |