Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 6th Apr | A | Ken Jenkins ** | Bylet A | 10 | 21 |
Fri 13th Apr | H | Simon Davies | Donn Wood A | 15 | 21 |
Fri 11th May | A | Garry Fuller * | Bridgnorth A | 17 | 21 |
Fri 3rd Aug | A | Michael Cooper * | SJ Bayley A | 4 | 21 |
Fri 17th Aug | A | Dave East * | Highley A | 7 | 21 |
Wed 26th Sep | A | Jamie Millman ** | Sinclair A | 15 | 21 |
Played: 6, Won: 0, Lost: 6, Home Win: 0, Away Win: 0, Totals: | 68 | 126 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 20th Apr | H | Christopher Newbrook ** | Shifnal A | 14 | 21 |
Fri 27th Apr | A | Shaun Barker *** | Newport B | 21 | 20 |
Fri 4th May | H | Kevin Carter * | Broseley A | 21 | 16 |
Fri 18th May | H | Graham Deakin *** | Sinclair B | 21 | 20 |
Fri 25th May | A | Malcolm Phillips * | Charlton A | 14 | 21 |
Fri 8th Jun | A | Nick Marshall ** | Bowring B | 16 | 21 |
Fri 6th Jul | H | Colin Morris * | Edgmond A | 17 | 21 |
Fri 13th Jul | A | Robert Weir | Stockton A | 12 | 21 |
Fri 27th Jul | H | Stephen Gough | Newport B | 21 | 13 |
Fri 10th Aug | H | Michael Rhodes *** (B) | Horsehay B | 20 | 21 |
Fri 24th Aug | H | Malcolm Phillips * | Charlton A | 20 | 21 |
Fri 14th Sep | A | Gavin Bridge * (A) | Horsehay A | 15 | 21 |
Played: 12, Won: 4, Lost: 8, Home Win: 3, Away Win: 1, Totals: | 212 | 237 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Robert Beddows * | Wrock Wood B | Madeley C C A | 17 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 8th Aug | Semi Final | Graham Peevor | Wrock Wood C | Madeley CC C | 14 | 21 |
Sat 1st Sep | Final | John Palin | Wrock Wood C | St Georges C | 16 | 21 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 2nd Jul | A | Norman Tyrer *** | Madeley CC C | 21 | 13 |
Mon 9th Jul | A | Carl Starling *** | Allscott Heath C | 9 | 21 |
Mon 16th Jul | H | Shona Baugh *** | Shifnal C | 17 | 21 |
Mon 23rd Jul | H | Douglas Wallace ** | Donn Wood C | 21 | 6 |
Mon 30th Jul | A | Donald Hood *** | Sinclair C | 15 | 21 |
Mon 6th Aug | H | Jordan Findlay ** | Albrighton B | 21 | 7 |
Mon 10th Sep | H | Darren Bailey | Horsehay C | 18 | 21 |
Mon 17th Sep | A | Sid Slack | Broseley B | 21 | 13 |
Mon 24th Sep | H | Mark Lowe *** | Madeley CC C | 21 | 14 |
Played: 9, Won: 5, Lost: 4, Home Win: 3, Away Win: 2, Totals: | 164 | 137 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Robert Beddows * | Wrock Wood B | Madeley C C A | 17 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 8th Aug | Semi Final | Graham Peevor | Wrock Wood C | Madeley CC C | 14 | 21 |
Sat 1st Sep | Final | John Palin | Wrock Wood C | St Georges C | 16 | 21 |