Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 5th Apr | A | Oliver Speke | Bylet B | 5 | 21 |
Fri 26th Apr | A | John Higgs * | Broseley A | 6 | 21 |
Fri 3rd May | H | Garry Fuller * | Bridgnorth A | 21 | 17 |
Fri 10th May | A | Paul Bissett * | Shifnal A | 18 | 21 |
Fri 17th May | H | William Thompson | SJ Bayley B | 21 | 7 |
Fri 24th May | A | Stuart Pritchard | Charlton A | 13 | 21 |
Fri 31st May | H | Steve Anyon *** | Newport B | 12 | 21 |
Fri 14th Jun | H | Jeanette Kinsey *** | Sinclair B | 21 | 6 |
Fri 21st Jun | A | Chris Gregory * | Albrighton A | 8 | 21 |
Wed 26th Jun | A | Lewis Tipton ** | Allscott Heath B | 15 | 21 |
Fri 28th Jun | H | Richard Davies | Edgmond A | 21 | 14 |
Fri 5th Jul | H | Ian Sturdy | Bylet B | 17 | 21 |
Fri 12th Jul | A | Michael Rhodes *** | Horsehay B | 12 | 21 |
Fri 26th Jul | H | Alan Hall | Broseley A | 17 | 21 |
Fri 2nd Aug | A | Bill Meredith ** | Bridgnorth A | 16 | 21 |
Fri 9th Aug | H | Thomas Killen * | Shifnal A | 21 | 14 |
Fri 16th Aug | A | Chris Riley | SJ Bayley B | 11 | 21 |
Fri 23rd Aug | H | Stuart Pritchard | Charlton A | 21 | 9 |
Fri 30th Aug | A | Dave Oldcorn ** | Newport B | 6 | 21 |
Wed 4th Sep | H | Rob Sutherland | Allscott Heath B | 21 | 6 |
Fri 13th Sep | A | Jeanette Kinsey *** | Sinclair B | 21 | 16 |
Fri 20th Sep | H | Mathew Smethurst | Albrighton A | 21 | 7 |
Fri 27th Sep | A | Colin Morris * | Edgmond A | 14 | 21 |
Played: 23, Won: 9, Lost: 14, Home Win: 8, Away Win: 1, Totals: | 359 | 390 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 10th Jul | Round of 32 | Wrock Wood A | 10 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 15th May | Round of 32 | Mirjana Gaut *** | Wrock Wood C | St Georges C | 21 | 11 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 8th Apr | A | Dickie Oliver *** | SJ Bayley C | 9 | 21 |
Mon 15th Apr | A | Maurice Wakeley *** | Sinclair C | 14 | 21 |
Mon 13th May | H | Jeff Bailey *** | St Georges C | 19 | 21 |
Mon 20th May | A | Annette Harding | H U S C C | 8 | 21 |
Mon 3rd Jun | H | Tony Gough | Broseley B | 21 | 10 |
Mon 10th Jun | H | Terry Brentnall *** | Allscott Heath C | 21 | 15 |
Mon 17th Jun | A | Robert Haddon | Shifnal C | 14 | 21 |
Mon 24th Jun | H | Dave Heighway | Madeley CC C | 21 | 9 |
Mon 1st Jul | A | Warren Barber | Donn Wood C | 14 | 21 |
Mon 8th Jul | A | Eth Harris *** | Horsehay C | 5 | 21 |
Mon 15th Jul | H | Brian Aberdeen | SJ Bayley C | 21 | 16 |
Mon 22nd Jul | H | Jordan Millman | Sinclair C | 21 | 11 |
Mon 5th Aug | A | Mirjana Gaut *** | St Georges C | 21 | 13 |
Mon 12th Aug | H | Kath Lycett | H U S C C | 20 | 21 |
Mon 19th Aug | A | Mike Ridley | Broseley B | 21 | 14 |
Mon 2nd Sep | A | Jamie Phillips *** | Allscott Heath C | 19 | 21 |
Mon 9th Sep | H | Paul Mills | Shifnal C | 21 | 12 |
Mon 16th Sep | A | Dave Heighway | Madeley CC C | 21 | 19 |
Mon 23rd Sep | H | Mark Williams *** | Donn Wood C | 11 | 21 |
Wed 2nd Oct | H | Olwen Howells | Horsehay C | 14 | 21 |
Played: 20, Won: 9, Lost: 11, Home Win: 6, Away Win: 3, Totals: | 336 | 350 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 10th Jul | Round of 32 | Wrock Wood A | 10 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 15th May | Round of 32 | Mirjana Gaut *** | Wrock Wood C | St Georges C | 21 | 11 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Sat 1st Jun | H | Tom Ritchie | SJ Bayley | 21 | 10 |
Sat 8th Jun | A | Darrin Marsh | Donnington Wood | 5 | 21 |
Sat 22nd Jun | H | Micheal Smelt * | Trench | 18 | 21 |
Sat 13th Jul | A | Anthony Reeves * | Allscott Heath | 1 | 21 |
Played: 4, Won: 1, Lost: 3, Home Win: 1, Away Win: 0, Totals: | 45 | 73 |