Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 3rd Apr | H | Terry Brentnall *** | Allscott Heath C | 16 | 21 |
Mon 17th Apr | A | Mirjana Gaut | St Georges C | 21 | 15 |
Mon 24th Apr | H | Ray Hyde | Trench C | 15 | 21 |
Mon 15th May | A | David Chesters | Newport D | 10 | 21 |
Mon 22nd May | H | Alan Hall | Broseley B | 21 | 13 |
Mon 5th Jun | H | Cyril Bright | Madeley CC C | 21 | 14 |
Mon 12th Jun | A | George Townson | Bridgnorth C | 14 | 21 |
Mon 19th Jun | H | Keith Millington | Wrock Wood C | 21 | 15 |
Mon 26th Jun | A | Luke Morris *** | SJ Bayley C | 10 | 21 |
Mon 3rd Jul | H | Steve Hendy | Bowring C | 17 | 21 |
Mon 17th Jul | A | Venn Davies | Allscott Heath C | 21 | 14 |
Mon 24th Jul | H | Colin Petitt | St Georges C | 15 | 21 |
Mon 31st Jul | A | Linda Potter | Trench C | 21 | 11 |
Mon 7th Aug | H | David Chesters | Newport D | 18 | 21 |
Mon 14th Aug | A | Tim Bellett | Broseley B | 21 | 13 |
Mon 21st Aug | A | Jim Lister *** | Madeley CC C | 6 | 21 |
Mon 4th Sep | H | Chris Morrisey | Bridgnorth C | 21 | 7 |
Mon 11th Sep | A | Paul Morgan | Wrock Wood C | 21 | 15 |
Mon 18th Sep | H | Paul Lewis | SJ Bayley C | 19 | 21 |
Mon 25th Sep | A | Dean Heighway *** | Bowring C | 21 | 6 |
Played: 20, Won: 10, Lost: 10, Home Win: 4, Away Win: 6, Totals: | 350 | 333 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 28th Jun | Round of 16 | Stuart Cassells | Donn Wood B | Wrock Wood C | 21 | 11 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 19th Jul | Round of 16 | Peter Starling | Donn Wood B | Allscott Heath C | 21 | 17 |
Wed 16th Aug | Semi Final | Daniel Boot | Donn Wood B | Shifnal D | 17 | 21 |
Sat 2nd Sep | Final | David Arnold | Donn Wood B | Much Wenlock B | 21 | 14 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Thu 13th Jul | H | Tena Martin | Chelmarsh | 21 | 11 |
Played: 1, Won: 1, Lost: 0, Home Win: 1, Away Win: 0, Totals: | 21 | 11 |