Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Wed 12th Apr | H | Paul Bissett * | Shifnal A | 21 | 11 |
Fri 28th Apr | H | John Phillips *** | Horsehay B | 17 | 21 |
Fri 12th May | A | Robert Davies * | Edgmond A | 11 | 21 |
Fri 19th May | H | Mick Cornes | Charlton A | 21 | 13 |
Fri 26th May | A | Geoff Barber ** | Trench A | 11 | 21 |
Fri 2nd Jun | H | Eddie Gillespie ** | Donn Wood B | 21 | 10 |
Fri 9th Jun | A | Kerry Drew | Sinclair B | 17 | 21 |
Fri 16th Jun | H | Lee Parton ** | Bowring B | 16 | 21 |
Fri 23rd Jun | A | Don Fullwood * | Bridgnorth A | 4 | 21 |
Fri 30th Jun | H | Lee Bowden | Broseley A | 21 | 16 |
Fri 14th Jul | A | Sharron Duncan | Shifnal A | 21 | 16 |
Fri 28th Jul | A | John Lovett ** | Horsehay B | 21 | 11 |
Wed 2nd Aug | H | Ron Jarvis *** | Madeley CC B | 21 | 8 |
Fri 11th Aug | H | Robert Davies * | Edgmond A | 21 | 11 |
Fri 18th Aug | A | Malcolm Phillips * | Charlton A | 21 | 20 |
Fri 25th Aug | H | Marg Fray * | Trench A | 21 | 7 |
Fri 1st Sep | A | Ray Bilton *** | Donn Wood B | 21 | 20 |
Fri 8th Sep | H | Phil Venables ** | Sinclair B | 17 | 21 |
Fri 15th Sep | A | Lee Parton ** | Bowring B | 15 | 21 |
Fri 22nd Sep | H | Claude Chetter ** | Bridgnorth A | 17 | 21 |
Played: 20, Won: 11, Lost: 9, Home Win: 7, Away Win: 4, Totals: | 356 | 332 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 17th May | Round of 32 | Wrock Wood B | 6 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 19th Apr | Round of 32 | John Smith | Wrock Wood C | Highley B | 21 | 7 |
Wed 28th Jun | Round of 16 | Janet Harley | Wrock Wood C | Wrock Wood D | 21 | 13 |
Wed 23rd Aug | Semi Final | Glynis Walters *** | Wrock Wood C | Donn Wood C | 21 | 15 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 10th Apr | H | Fiona Waland *** | Allscott C | 21 | 17 |
Mon 24th Apr | A | Andrew Perry | Worfield A | 19 | 21 |
Mon 8th May | H | Callan Rhodes | H U S C B | 21 | 7 |
Mon 15th May | A | Maurice Wakeley *** | Sinclair C | 10 | 21 |
Mon 5th Jun | H | John Phillips *** | Horsehay C | 13 | 21 |
Mon 12th Jun | A | Gail Hall | Broseley B | 6 | 21 |
Mon 19th Jun | H | Ron Jarvis *** | Madeley CC C | 21 | 5 |
Mon 26th Jun | A | Gerald Penny | Bridgnorth C | 11 | 21 |
Mon 10th Jul | A | Brian Aberdeen | SJ Bayley C | 21 | 16 |
Mon 17th Jul | A | Chelsea Mills *** | Allscott C | 21 | 16 |
Mon 24th Jul | H | Tony Jones | Worfield A | 21 | 14 |
Mon 31st Jul | A | Annette Harding | H U S C B | 20 | 21 |
Mon 7th Aug | H | Chrissy Felton | Sinclair C | 10 | 21 |
Mon 14th Aug | A | Matthew Pooler *** | Donn Wood C | 21 | 18 |
Mon 21st Aug | A | John Phillips *** | Horsehay C | 21 | 17 |
Mon 11th Sep | A | Graham Peevor | Madeley CC C | 11 | 21 |
Mon 18th Sep | H | Colin Green | Bridgnorth C | 21 | 18 |
Played: 17, Won: 9, Lost: 8, Home Win: 5, Away Win: 4, Totals: | 289 | 296 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 17th May | Round of 32 | Wrock Wood B | 6 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 19th Apr | Round of 32 | John Smith | Wrock Wood C | Highley B | 21 | 7 |
Wed 28th Jun | Round of 16 | Janet Harley | Wrock Wood C | Wrock Wood D | 21 | 13 |
Wed 23rd Aug | Semi Final | Glynis Walters *** | Wrock Wood C | Donn Wood C | 21 | 15 |