Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 4th May | A | Chris Hayward * | Allscott Heath A | 4 | 21 |
Fri 11th May | H | Harry Church * | Sinclair A | 17 | 21 |
Fri 18th May | H | Richard Holmes * | Donn Wood A | 21 | 16 |
Fri 25th May | H | Robert Bagnall | SJ Bayley A | 11 | 21 |
Fri 27th Jul | A | Chris Wilkes * | Madeley C C A | 19 | 21 |
Fri 3rd Aug | H | Chris Hayward * | Allscott Heath A | 21 | 11 |
Fri 10th Aug | A | Mick Kinsey ** | Sinclair A | 17 | 21 |
Fri 17th Aug | A | Kris Johnson | Donn Wood A | 13 | 21 |
Fri 14th Sep | H | Karen Smith * | Bowring A | 21 | 17 |
Fri 21st Sep | A | Sonya Lucas * | St Georges A | 19 | 21 |
Thu 27th Sep | H | Andy Jones * | Highley A | 21 | 13 |
Played: 11, Won: 4, Lost: 7, Home Win: 4, Away Win: 0, Totals: | 184 | 204 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Robert Roden * | H U S C A | Trench A | 21 | 15 |
Wed 25th Jul | Quarters | Alison Cotton ** | H U S C A | St Georges A | 21 | 9 |
Wed 22nd Aug | Semi Final | Wendy Holdnall | H U S C A | 14 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6th Jun | Quarters | Barry Davies ** | H U S C B | Albrighton B | 21 | 8 |
Wed 1st Aug | Semi Final | Fiona Waland *** | H U S C B | Allscott Heath C | 21 | 11 |
Sat 1st Sep | Final | Louise Potter | H U S C B | Trench C | 21 | 14 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 11th Jun | A | Terry Brentnall | Allscott Heath C | 21 | 19 |
Wed 20th Jun | H | Helen Blunt | Albrighton B | 21 | 6 |
Mon 2nd Jul | H | Glyn Meredith *** | Donn Wood C | 21 | 13 |
Mon 9th Jul | A | Brenda Edwards | Worfield A | 21 | 17 |
Mon 23rd Jul | A | Mike Ridley | Broseley B | 21 | 13 |
Mon 30th Jul | H | Ron Jarvis *** | Madeley CC C | 21 | 6 |
Mon 6th Aug | A | Shona Baugh *** | Shifnal C | 21 | 20 |
Mon 13th Aug | H | Ian Evans *** | Sinclair C | 8 | 21 |
Mon 20th Aug | A | Barry Griffin *** | Wrock Wood C | 21 | 18 |
Played: 9, Won: 8, Lost: 1, Home Win: 3, Away Win: 5, Totals: | 176 | 133 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Robert Roden * | H U S C A | Trench A | 21 | 15 |
Wed 25th Jul | Quarters | Alison Cotton ** | H U S C A | St Georges A | 21 | 9 |
Wed 22nd Aug | Semi Final | Wendy Holdnall | H U S C A | 14 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6th Jun | Quarters | Barry Davies ** | H U S C B | Albrighton B | 21 | 8 |
Wed 1st Aug | Semi Final | Fiona Waland *** | H U S C B | Allscott Heath C | 21 | 11 |
Sat 1st Sep | Final | Louise Potter | H U S C B | Trench C | 21 | 14 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Thu 5th Apr | A | Dave Morgan | Prince of Wales Hotel | 20 | 21 |
Thu 12th Apr | H | Ian Delves ** | Wrock Wood | 20 | 21 |
Thu 19th Apr | A | Roy Bradburn *P *P | Bowring A | 9 | 21 |
Thu 10th May | H | Chris Lodge * | Madeley | 19 | 21 |
Thu 17th May | A | Barrie Phillips * | Charlton | 11 | 21 |
Thu 24th May | H | Jim Kellett * | St. Georges | 10 | 21 |
Thu 31st May | A | James ONeill *** | Sinclair | 14 | 21 |
Thu 14th Jun | A | Phil Craggs * | Allscott Heath | 13 | 21 |
Thu 21st Jun | A | Shaun Barker *** | Newport | 19 | 21 |
Thu 5th Jul | A | Roy Smith ** | Bowring B | 21 | 15 |
Thu 12th Jul | H | Sam Onions | Prince of Wales Hotel | 21 | 20 |
Thu 26th Jul | H | Karen Smith * | Bowring A | 12 | 21 |
Thu 2nd Aug | A | Pauline Wilson | Shifnal | 21 | 14 |
Thu 9th Aug | H | Tony Sherratt | Elephant and Castle | 21 | 7 |
Thu 30th Aug | A | Tony Rhodes *P | St. Georges | 5 | 21 |
Thu 6th Sep | H | Jack Jones | Sinclair | 21 | 17 |
Thu 13th Sep | A | Simon Oldcorn * | Trench | 13 | 21 |
Wed 26th Sep | H | Daniel Brentnall *** | Allscott Heath | 21 | 9 |
Played: 18, Won: 6, Lost: 12, Home Win: 4, Away Win: 2, Totals: | 291 | 334 |