Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Fri 13th Apr | H | Simon Zacharek | Stockton A | 8 | 21 |
Played: 1, Won: 0, Lost: 1, Home Win: 0, Away Win: 0, Totals: | 8 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Ian Evans *** | Wrock Wood A | Sinclair A | 9 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 11th Apr | Preliminary | John Bradick *** (C) | Wrock Wood D | SJ Bayley C | 17 | 21 |
Wed 25th Apr | Quarters | Conner Rew | Wrock Wood D | H U S C B | 21 | 17 |
Wed 8th Aug | Semi Final | Carl Teece | Wrock Wood D | St Georges C | 14 | 21 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 6th Aug | H | Ann Treble | Albrighton B | 21 | 14 |
Played: 1, Won: 1, Lost: 0, Home Win: 1, Away Win: 0, Totals: | 21 | 14 |
Date | H/A | Opponent | Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|
Mon 9th Apr | A | Gerald Penny | Bridgnorth C | 21 | 2 |
Mon 16th Apr | H | Jan Minton *** (C) | SJ Bayley C | 6 | 21 |
Mon 23rd Apr | H | Colin Jones | Bowring C | 21 | 15 |
Mon 30th Apr | A | Joan Cooper | Charlton B | 21 | 14 |
Mon 4th Jun | H | Marion Tibbett (D) | SJ Bayley D | 21 | 4 |
Mon 11th Jun | A | Raymond Davies | Trench C | 11 | 21 |
Mon 25th Jun | A | Doris Nuttall | St Georges C | 18 | 21 |
Mon 2nd Jul | H | Brian Davies | Much Wenlock B | 21 | 18 |
Mon 9th Jul | H | Norma Tonkiss | Bridgnorth C | 21 | 10 |
Mon 16th Jul | A | Joan Coulbourn | SJ Bayley C | 18 | 21 |
Mon 23rd Jul | A | Christopher Beeston | Bowring C | 10 | 21 |
Mon 30th Jul | H | Alan Pritchard | Charlton B | 21 | 10 |
Mon 13th Aug | H | Linda Jones | Bylet C | 21 | 12 |
Mon 20th Aug | A | Rose Copson (D) | SJ Bayley D | 11 | 21 |
Mon 17th Sep | H | Heather Carwardine | St Georges C | 16 | 21 |
Mon 24th Sep | A | Michael Theobalds | Much Wenlock B | 16 | 21 |
Played: 16, Won: 8, Lost: 8, Home Win: 6, Away Win: 2, Totals: | 274 | 253 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 18th Jul | Round of 32 | Ian Evans *** | Wrock Wood A | Sinclair A | 9 | 21 |
Date | Round | Opponent | Team | Oppositon Team | For | Against |
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 11th Apr | Preliminary | John Bradick *** (C) | Wrock Wood D | SJ Bayley C | 17 | 21 |
Wed 25th Apr | Quarters | Conner Rew | Wrock Wood D | H U S C B | 21 | 17 |
Wed 8th Aug | Semi Final | Carl Teece | Wrock Wood D | St Georges C | 14 | 21 |